top of page

Fight discussions

Public·153 members

[[[ЛИВЕ ХД#]'''']] Црвена звезда Лајпциг uživo 7 новембар 2023

25. 10. 2023. — пре 1 сата — [уживо] Лајпциг Црвена звезда utakmice uživo 25 октобар 2023 пре 6 сати — Utakmica između Crvene zvezde i Lajpciga igra se u ...

[ВАТЦХ ОНЛИНЕ###] Црвена звезда Лајпциг uživo prenos 7 пре 20 минута — FK Crvena zvezda RB Leipzig резултати уживо (и онлајн видео пренос утакмице уживо - live stream) почиње 7. нов 2023. у 20:00 GMT на Stadium ... [СПОРТ ТВ<<<] Црвена звезда РБ Лајпциг prenos 07/11 пре 17 сати — пре 2 сата — Црвена звезда РБ Лајпциг utakmice 07.11.2023 - Irish Dance пре 55 секунди — уживо (и онлајн видео пренос утакмице уживо - live ... Победили су пет пута (Штудгарт, Унион Берлин, Аугзбург, Борусија Менхенгладбах, Келн), два пута су ремизирали (Бохум и Лајпциг) и исто толико пута су поражени (Бајер Леверкузен и Мајнц). На табели групе Г у Лиги шампиона се тренутно налазе на другој позицији са шест бодова, након три меча завршена идентичним резултатима (3:1), од којих је два ишло у њихову корист (Јанг Бојс и Црвена звезда). ПРОТИВНИЧКИ ИГРАЧИ РБ Лајпциг наступа у формацији 4-4-2, а на позицији између статива поседује два искусна чувара мреже – Бласвиша и Гулачија, па је знак питања ко ће истрчати на Маракану. На бековским позицијама играју стандардно Лукас Клостерман крај десне, односно Давид Раум, стрелац гола у претходном међусобном окршају, крај леве-аут линије. Од претходног сусрета на „Ред Бул Арени“, немачки тим се не може похвалити најбољом формом упркос победи над Келном од 6:0, пошто су потом елиминисани из купа од Волфсбурга (1:0) и поражени од Мајнца у Бундеслиги (2:0). У домаћем првенству тренутно заузимају пету позицију, са 20 бодова из 10 мечева и гол разликом 25:9. "МОЛИМО НАВИЈАЧЕ..." Хитно саопштење "делија пре 5 сати — Подсетимо, утакмица Црвена звезда - Лајпциг игра се у уторак од 21 час на стадиону "Рајко Митић" а пренос можете уживо да пратите уз портал " ... (гледам тв) Црвена звезда Лајпциг uživo 7 новембар 2023 пре 31 минута — (гледам тв) Црвена звезда Лајпциг uživo 7 новембар 2023 пре 42 минута — Zajedno ćemo ispratiti meč između Crvene zvezde i Lajpciga u okviru ... Crvena zvezda - Javor Uživo - Sport Alo 21. 10. 2023. — ZVEZDA IZVUKLA TRI BODA PROTIV JAVORA Opet duva promaja u odbrani crveno-belih, mora bolje u Lajpcigu. 20:24. Fudbal 0. Fudbaleri Crvene zvezde ... FK Crvena zvezda – RB LeipzigЋирилицаEnglishLatinicaЦрвенаЗвездаКартеСезонске картеОбнова чланаринеЧланаринаПријави се (0) Почетна странаКартеFK Crvena zvezda – RB Leipzig Купи карту Купи карту07. 11. 2023 у 21:003. 500, 00 RSD Sever7. 500, 00 RSD Istok8. 500, 00 RSD Zapad22. 000, 00 RSD S. Mihajlović40. 000, 00 RSD VIP Galerija3. 500, 00 RSD JugОдговорни организатор / продавацFK Crvena Zvezda LJUTICE BOGDANA 1 A, 11000 Beograd-Savski VenacStadion "Rajko Mitić"FK Crvena zvezda - RB Leipzig UEFA Champions League, 4. kolo (Sezona 2023/2024) Utorak, 7. [ГЛЕДАТИ@TV!] Crvena zvezda RB Leipzig Uživo prijenos пре 6 сати — ГЛЕДАТИ Crvena zvezda RB Leipzig Uživo prijenos 07. 11. 2023. ZADNJE AŽURIRANJE: 7. STUDENOG 2023. FK Crvena zvezda će igrati protiv RB ... 000 цена за чланове клуба) Запад - 8. 500 динара (8. 000 цена за чланове клуба) Звездаши који неће бити у прилици да уживо бодре наше фудбалере на стадиону “Рајко Митић”, ће моћи да прате дуел на програму РТС1, као и каналу Арена Премиум 1 од 21 час. Уколико нисте у прилици да пратите видео пренос уживо, можете бити уз наше момке и на Звездиној апликацији, путем текстуалног преноса на нашем Меч центру, који је активан на сваком мечу, из минута у минут, као и на званичном Твитер налогу нашег клуба. Fudbal - LŠ: Lajpcig - Crvena zvezda 25. 10. 2023. — уживо · Радио · Радио Београд 1 · Радио Београд 2 · Радио Београд 3 · Београд Fudbal - LŠ: Lajpcig - Crvena zvezda. Za Crvenu zvezdu počinje ... У сусрет противнику – РБ ЛајпцигЦрвена звезда ће овосезонско издање у Европи наставити у уторак, утакмицом четвртог кола Лиге шампиона против Лајпцига, на стадиону „Рајко Митић“ са почетком од 21 час. МЕЂУСОБНИ ДУЕЛИ Црвена звезда је први и једини званичан дуел против РБ Лајпцига одиграла у претходном колу Лиге шампиона на гостујућем терену. Упркос одличној игри изабраника Барака Бахара, утакмица одиграна пре две недеље је завршена резултатом 3:1, а гол за црвено-беле је постигао Марко Стаменић. Црвена звезда РБ Лајпциг uživo 2022 7 новембар 2023 Данас пре 11 сати — пре 6 сати — Crvena zvezda RB Leipzig uživo 2022 7 новембар 2023 Данас пре 2 сата — пре 6 дана — Champions League Matchday 3 schedule, ...